Művészet, kultúra

Rendezvényszervező állás a Tuba Tanya csapatában

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló és környéke
2020. 01. 03. 12:30

Kipróbálnád milyen egy rendezvényszervező pörgős élete?

Itt az alkalom, jelentkezz RENDEZVÉNYSZERVEZŐ munkakörre a Tuba Tanya csapatába!

Feladatok:

  • esküvők, szakmai és családi rendezvények, konferenciák, teljes körű (előkészítés, lebonyolítás, utómunka) szervezése, értékesítése
  • beérkező ajánlatkérések teljes körű feldolgozása, árkalkulációk elkészítése, ajánlatok kiküldése és utánkövetése
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás, új partnerek felkutatása
  • kiállításokon, vásárokon a szálloda magas szintű szakmai képviselete

Elvárások:

  • legalább egy év rendezvényszervezés területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban angolul
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Köztünk a helyed, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • szoros határidő esetén is jól teljesítesz
  • jól tűröd a stresszt és jó a problémamegoldó készséged
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • jól kommunikálsz írásban és szóban is
  • tudsz csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzéstől sem ijedsz meg
  • képes vagy proaktívan gondolkozni és dolgozni

Előnyök:

  • esküvőszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődést
  • hosszú távú megbízható munkahelyet
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése