Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi képviselő állás Debrecenben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2019. 12. 09. 14:16

Magyarország piacvezető higiéniai termékeket gyártó és forgalmazó cége keres munkatársat.

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, valamint az értékesítéssel kapcsolatos információk gyűjtése, adminisztrációja
  • partnerek árajánlatainak összeállítása
  • meglévő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • beérkező rendelések feldolgozása
  • értékesítés aktív támogatása, elősegítése
  • Szükség esetén (helyettesítés):
  • telefonos és személyes ügyfél kiszolgálás
  • raktárkezelés
  • fuvarszervezés
  • számlázás, számlareklamáció kezelése
  • áruszállítás (3,5 T össztömeget meg nem haladó tgk-val, megközelítőleg 25 munkanap/év)

Elvárások:

  • kereskedelmi tapasztalat és beállítottság
  • ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • MsOffice alkalmazások magabiztos ismerete (excel, word szerkesztés és alapműveletek)
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Debrecen környéki lakhely

Előnyök:

  • a mosdóhigiéniai és/ vagy takarítástechnológiai piac ismerete
  • kereskedelmi végzettség
  • vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • alapbér+ forgalmi jutalék
  • céges személygépjármű (próbaidő után)
  • mobiltelefon
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörülmények
  • stabil, nemzetközi háttér
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése