Vendéglátás

Hamarosan nyíló sörházba keresünk szakács, pultos, felszolgáló és konyhai kisegítő munkaerőt

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2019. 12. 10. 09:20

Hamarosan nyitó sörházba keresünk szakácsot, pultost, felszolgálót és konyhai kisegítőt!

Ha szeretnél kilépni a megszokott éttermi légkörből és része lenni egy lendületes csapatnak, akkor küld el önéletrajzodat fizetés igény megjelöléssel!!

Feladatok:

  • Szakács: ételek elkészítése, tálalása.
  • Felszolgáló: rendelések felvétele, ételek, italok felszolgálása.
  • Pultos: kávék és különböző italok elkészítése.
  • Konyhai kisegítő: alapanyagok előkészítése, alap ételek elkészítése, konyha rendbentartása.

Elvárások:

  • Dolgozni akaró és tudó kollégákat keresünk!
  • Szeresd amit csinálsz és minden menni fog!

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat előny, de a hiánya nem hátrány!
  • MIndenre megtanítunk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Baráti légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Jó csapat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése