Vendéglátás

Szeretnél egy fiatalos, stílusos csapattal dolgozni, akkor Rád van szükségünk

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
Fizetés: Bruttó 850 - 1200 / óra
2019. 11. 26. 11:34

Ha felkeltettük az érdeklődésed, és szívesen dolgoznál velünk, ne habozz, tégy egy próbát.

Velünk megtapasztalhatod, milyen egy jó csapat. A legjobb hangulat a pult mindkét oldalán!

Feladatok:

  • Kézműves hamburgerek, hot-dogok stb. készítése
  • Limonádé, kávé készítésének elsajátítása
  • Kassza kezelés

Elvárások:

  • Szereted látni a boldog arcokat, amikor a Te ételeid eszik? Nekünk ez a legfontosabb!
  • Legyél csapatjátékos #teamwork

Előnyök:

  • Alapszintű angol tudás

Amit kínálunk:

  • Ütős, fiatalos csapat
  • Stabil kereset
  • Rugalmas időbeosztás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése