Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki előkészítő és Gyártástámogató mérnök kollégát keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2019. 11. 07. 11:11

A Remode21 Kft 2009-ben alakult családi vállalkozás. Küldetésünk, hogy Partnereink műszaki kihívásaira olyan megoldásokat nyújtsunk, melyekkel hosszútávon stabilan és megbízhatóan üzemelnek.

Célunk, hogy az elérhető legjobb szaktudást és üzemeltetési tapasztalatokat felhasználva olyan termékeket és szolgáltatásokat fejlesszünk, melyek hozzájárulnak küldetésünk megvalósításához.

Jövőképünk, hogy olyan nemzetközi gépgyártó céggé fejlődünk, aki a legmegbízhatóbb gabonatechnikai megoldásokat nyújtja.

Feladatok:

  • Projektekhez szükséges igények meghatározása
  • Anyagok beszerzése, rendelése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Műszaki dokumentáció készítése és biztosítása, a termelő üzem és a beszállítói partnerek részére
  • Projekt adatok vállalat irányítási rendszerben való rögzítése
  • Projektek nyomon követése, együttműködés a termeléssel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Solid Edge tervező program ismerete

Előnyök:

  • Ipari gyártó/termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gabonatechnikai gépek, berendezések ismerete
  • Fémipari gyártástechnológiai ismeretek
  • Fémipari alapanyagok, kötőelemek ismerete

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti bérezés és juttatások, melyet a jelentkező tudásszintje határozhat meg
  • Műszakilag komplex, izgalmas, kihívássokkal teli projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikus, fejlődésben levő cégnél
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Azonnali kezdési lehetőség
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése