Szakmunka

Asztalos kollégát keresünk debreceni csapatunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2019. 11. 04. 13:04

Munkájára igényes asztalost keresünk.

Pályakezdő és senior kollégát is szívesen várunk!

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként minőségi bútorokat készíteni, és egyedülálló terveket megvalósítani, úgy gyere, és próbáld ki magad nálunk.

Nem számít a kor, de fontos a lelkesedés és a precíz munka.

Kiemelt bérezés, igényes munkakörülmények, profi gépek, remek hangulat!

Feladatok:

  • Egyedi bútorok készítése.

Elvárások:

  • Asztalos végzettség

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, jó csapat, változatos és kreatív munka.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése