Kozmetikusokat keresünk debreceni Green Wax szalonunkba

Green Wax Kft.
Debrecen
2020. 01. 06.

Green Wax hálózatunk újabb szalonnal bővül Debrecenben, a K-Fitness edzőteremben.

Lelkes, precíz, munkájára igényes kozmetikusokat keresünk! Ha ezen jellemvonásokkal rendelkezel és szeretnél egy nagyszerű csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Munkaköri feladatok:

  • teljeskörű gyantázás
  • szemöldökformázás, festés, szempilla-lifting
  • termékeink ajánlása, értékesítése vendégeinknek
  • bőrápolással kapcsolatos tanácsadás

Nyitvatartás H-P: 8 - 20 , Szo: 8-17
Beosztás: heti 30 óra, váltott műszakban

Elvárás:

  • kozmetikusi végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • heti 30 óra munka vállalása, napi 6 órában, délelőtti és délutáni műszakok váltakozásával
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat
  • nyelvtudás (angol, német) előny
  • elköteleződés min. 2 évre (nincs tanulmányi szerződés)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem + jutalék + borravaló
  • önálló munkavégzés
  • elegáns, exkluzív környezet
  • tapasztalt szakemberek által végzett betanítás
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
K-Fitness: Green Wax szalon
4030 Debrecen, Epreskert u. 1. (K-Fitness edzőterem)

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos