Kereskedelmi asszisztens állás Debrecenben

Zepter Kft.
Debrecen
Bruttó 160 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 09. 26.

Hosszútávra keresünk debreceni irodánkba kereskedelmi asszisztenseket

Cégünk egy több mint 30 éves múlttal rendelkező nemzetközi szervezet magyarországi leányvállalata, mely az egészségmegőrzésre és fejlesztésre helyezi a hangsúlyt.

Ha szeretnél változtatni a jelenlegi életeden egy szuper lehetőséget adunk a karrierépítésre.

Bővebb információért keressen bizalommal a 0630/ 47 419 65-ös telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Adminisztráció (szerződések készítése)

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Jó megjelenés
  • Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk

  • rugalmas időbeosztás
  • Fix+jutalékos 13 havi jövedelem
  • ingyenes képzések
  • gyors előre lépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános