Marketinges állás Debrecenben

Vizsovi Kft.
Debrecen
2019. 09. 26.

Debreceni cég marketing területben jártas munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A cég marketing stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
  • Hirdetések feladása , koordinálása
  • Plakátok , szórólapok tervezése , terjesztése , nyomonkövetése
  • Vezető munkájának segítése
  • Facebook és más internetes oldalak kezelése , online játékok szervezése
  • Weboldal kezelése
  • Részvétel rendezvények szervezésében
  • Ügyfelek megkeresése/ kapcsolattartás

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Rugalmasság , terhelhetőség , eredményorientáltság
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikáció
  • Önálló munkavégzésre való képesség , megbízhatóság
  • Hétvégi munkavégzés
  • MS Office Magas szintű ismerete (Excel-haladó szint , Word)
  • Jogosítvány

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével /marketing/ a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános