Marketing – Grafikus pozícióba kollégát keresünk Debrecen és környékén

PlanMaster Fogászati Szoftver Kft.

Kik vagyunk?

Egy olyan fogászati szoftver megalkotói, amellyel nem titkolt célunk, hogy új dimenziót nyissunk a fogászati iparban. Tervkészítő-, CRM-, diagnosztikai-, és beszédfelismerő rendszerünk egyedülálló a fogászati szoftverek piacán, amit szeretnénk globálisan elterjeszteni. Csatlakozz hozzánk, és legyél Te is sikereink részese! (Web: www.planmaster.hu )

Debreceni irodánkba keresünk „Marketing – Grafikus” munkatársat!

Cégünk marketing csapatába keresünk olyan sokoldalú kollégát, aki marketing területen szerzett tapasztalatai mellett, magabiztosan kezeli a grafikai programokat is. Az ideális jelölt  rendelkezik kreativitással , esztétikai érzékkel és eredetiséggel a feladatok megoldásához.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ne felejtsd el csatolni a korábbi referenciamunkáidat sem.

Feladatok

  • Kreatív anyagok tervezése, elkészítése: print és webes felületekre
  • Social média felületek grafikai tartalmának létrehozása
  • Online felületeink kezelésében való részvétel
  • Weboldal layout elemeinek tervezése, készítése
  • Marketinganyagok karbantartása, rendszerezése
  • Brainstormingokon való részvétel

Elvárások

  • Képes legyél kreatívan gondolkozni, és gondolataidat képekben megvalósítani
  • Legalább 2-3 év marketing területen szerzett tapasztalat mindenképpen szükséges
  • Online marketing ismeretek: Ads, Analitics, Wordpress honlapkezelés
  • Grafikus programok magabiztos használata (Kiemelten: Adobe PS, CorelDRAW, Illustrator)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyök

  • Fogászati marketing tapasztalat
  • Több idegen nyelv ismerete
  • Nagy munkabírás

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Komoly szakmai és anyagi háttér
  • Profi projekteken keresztül, garantált szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat, ahol soha nem fogsz unatkozni
  • Iroda Debrecen szívében

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott