Szerviz-karbantartó állás Debrecenben

Workplus Kft.
Debrecen
2019. 08. 15.

Nehézgépek bérbeadásával foglalkozó cég keres szerviz-karbantartó (szerviz-műszerész technikus) munkakörbe kollégákat.

Feladatok

  • Szerelő munkaállványok, emelőgépek javítása szervize, karbantartása a cég debreceni telephelyén.

Elvárások

  • Középfokú elektrotechnikus vagy műszerész végzettség.
  • Tapasztalt autószerelők jelentkezését is várjuk!
  • Minumum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Hidraulikai rendszerek ismerete.
  • Hibakeresésben, karbantartásban való jártasság.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • C kategóriás jogosítvány.
  • Német vagy angol nyelvű ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, részvétel a vállalatnál működtetett cafeteria rendszerben.
  • Szakmai kihívások, előrelépési, fejlődési lehetőség.
  • Külföldi és belföldi szakmai tréningek.
  • Egy műszakos munkarend!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános