Keressük a Corel Picassoját, az Illustrator Monet-ját fiatalos csapatunkba, grafikusi pozícióba

VD Dekor Kft.
Debrecen
2019. 08. 12.

Saját betűtípusod van minden naphoz és hangulathoz?

Akkor köztünk van a helyed.

Keressük a Corel Picassoját, az Illustrator Monet-ját fiatalos csapatunkba, grafikusi pozícióba.

Kápráztass el minket lendületes vizuális költeményeiddel.

Debreceni dekorációs tervező irodánk kreatív új kollégát keres, teljes munkaidőben, hosszú távra.

Munkavégzés helye: 4031 Debrecen, Balmazújvárosi út 10.

JELENTKEZÉSEDET e-mailben várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

  • fényképes, részletes szakmai önéletrajz(bérigény megjelölésével),
  • motivációs levél,
  • legfőbb referenciáid.

Legfőbb feladataid lesznek:

  • Logó és arculattervezés
  • Látványtervek készítése
  • Nyomdai előkészítés
  • Webdesign, webre grafikák készítése
  • Prospektusok, katalógusok, kiadványok, névjegykártyák, szórólapok tervezése
  • Autó-, üzlet dekorációk tervezése, szerkesztése

Az ideális csapattagunk a következő készségekkel és képességekkel rendelkezik:

  • grafikai programok készség szintű kezelése: photoshop, corel, illustrator, indesign / 3d előny /
  • •önálló, kreatív munkavégzés
  • csapatszellem
  • motiválhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • •munka iránti érdeklődés, fejlődőképesség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • munka megszervezésének képessége

Tutira téged keresünk, ha:

  •  van webszerkesztésben szerzett tapasztalatod,
  • grafikai anyagokat nyomdakészen előállítasz, küldesz,
  • dekorációban is szereztél jártasságot.
  • ügyesen rendszered a munkákat, ellátsz menedszseri feladatokat

Ami ezért cserébe kínálunk Neked:

  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Teljeskörű szakmai támogatás
  • Versenyképes folyamatosan növekvő fejlődésedhez mérhető bérezés

Jelentkezz a önéletrajzoddal és referenciáiddal. Légy Te csapatunk következő tagja.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános