Virágkötészeti nagykereskedésünk raktáros munkatársat keres

A régióban meghatározó Medvés Virágkötészeti Nagykereskedés raktáros munkatársat keres azonnali kezdéssel, debreceni munkahelyre.

Feladatok

  • Rendelések összekészítése, termékek ki- és betárolása,
  • megvásárolt termékek szállítása Budapestről Debrecenbe teherautóval heti több alkalommal.

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • számlázó programmal szerzett gyakorlat.

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély, emelőhátfal vizsga,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Családias légkör,
  • bejelentett munkahely,
  • biztonságos, hosszú távú munka 1992-óta működő vállalkozásnál
  • új, klímás tehergépjárművek (3,5-7,5 tonna).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott