Grafikus kollégát keresünk Debrecenben

Lelkesedsz a grafikai tervezés iránt?

Érdekelnek a legújabb trükkök?

Van tapasztalatod a profi grafikai szoftverek kezelésében?

Szeretnél még jobb szakemberré válni?

Ha mindre IGEN a válasz, akkor jelentkezz hozzánk Grafikusnak, mert Téged keresünk!

Feladatok

  • Grafikai anyagok nyomdai előkészítése, kreatív tervezések, arculathoz igazodó grafikai munkák készítése
  • Nyomdakész, vágójelekkel ellátott anyagok készítése
  • Egyéb kreatívok (termékképek, plakátok, poszterek, kuponok, katalógusok) elkészítése

Elvárások

  • Rendszeresen használod az alábbi programokat: InDesign, Illustrator, Photoshop, CorelDraw

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ha jártas vagy a videóvágásban, szerkesztésben
  • Marketinges érdeklődés, marketing szemlélet
  • Angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott