Kereskedelem, értékesítés

Üzletkötő kollégát keresünk Magyarország területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2019. 07. 09. 13:42

Magyarország területén Debrecen vonzáskörzetében üzletkötőt keresünk!

Cégünk profilja:

  • építőipari nagykereskedelem, ezen belül légtechnika, szigeteléstechnika, rögzítéstechnika

Feladatok:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Új partnerek/projektek megkeresése
  • Építőanyag és saját gyártású termékek értékesítése viszonteladók, és projektek részére (légtechnika, szigeteléstechnika, rögzítéstechnika)
  • Meglévő partnerek kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Projektek kezelése

Elvárások:

KÉRJÜK AKKOR JELENTKEZZ:

  • Ha nem félsz felhívni egy új partnert
  • Van „B” kategóriás jogosítványod, és vezetési rutinod
  • Nem idegenkedsz attól, hogy kimenj egy építési projekt helyszínére, és ott egyeztess a beruházóval vagy kivitelezővel
  • Ha nem félsz megkeresni egy új viszonteladó partnert
  • Ha motivál a siker és a pénz
  • Ha tudsz csapatban dolgozni
  • Ha nem félsz a heti beszámolótól
  • Van némi építőipari anyagismereted
  • Van valódi értékesítési tapasztalatod
  • Ha nem azt várod, hogy megtaláljon a vevő, hanem tudsz, és akarsz tenni azért, hogy létrejöjjön az üzlet

Amennyiben illik rád a fenti leírás akkor sikeres leszel, és jól fogod érezni magad nálunk.

Amennyiben nem illik rád a fenti leírás kérjük ne jelentkezz, ne raboljuk egymás idejét!

Előnyök:

Amit kínálunk:

JUTTATÁSOK:

  • versenyképes teljesítményarányos fizetés
  • személyautó magánhasznalatra is
  • telefon

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Központi iroda: Törökbálinton.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése