Kereskedelem, értékesítés

Értékesítéstámogató ügyviteli munkatársat keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2019. 06. 25. 08:43

Debreceni megbízónk számára keresünk értékesítéstámogató ügyviteli munkatársat.

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkaviszony: napi 8 órás főállás
Ágazat: irodatechnika

Feladatok:

  • az értékesítési csoport munkájának támogatása
  • partnermenedzserek munkájának közvetlen támogatása
  • ajánlat- és rendelésrögzítés IT rendszerben
  • együttműködés a beszállítókkal, disztributorokkal
  • árbekérések ajánlatkészítéshez
  • ajánlatok összeállítása
  • árazás jóváhagyatása
  • nyomtató árajánlatok és nyomtatóüzemeltetési ajánlatok készítése
  • indikatív ajánlatok készítése

Elvárások:

Akit keresünk:

  • rendszerető, módszeres, gondos, alapos
  • pontos, precíz, határidőre dolgozik
  • szereti, ha rendben mennek a dolgok
  • cél-, feladat- és problémaorienált együttműködő
  • zavarja a rendetlenség, hiányosság, mulasztás, pontatlanság

Előnyök:

  • online ill. telefonos minőségi kommunikáció
  • irodatechnikai jártasság, érdeklődés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése