Panero pékség és bisztró csapata barista,-és vendéglátó eladót keres

Ko-Tó 2000 Bt.
Debrecen
2019. 06. 18.

Barista csapattagot keresünk

Debrecen belvárosában a PANERO pékség és bisztróba keresünk fiatalos, talpraesett, önállóan dolgozni tudó munkatársat.

  • Teljes munkaidő ; Hétfőtől-Szombatig

Barista/Vendéglátó eladó

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vendégeink udvarias, precíz kiszolgálása Rendelések felvétele, kasszázás Angol nyelv alapfokú ismerete - FONTOS! Kávé készítése (a kávéval kapcsolatos betanítást biztosítjuk) Munkaterületek és vendégtér tisztán tartása

Nálunk a helyed, ha:

  • Rendelkezel megfelelő szakképesítéssel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, munkádra igényes vagy
  • Valós munkatapasztalattal rendelkezel
  • Fontos számodra az ápolt, igényes megjelenés
  • Szeretsz kommunikálni és emberek között lenni

Előny ha dolgoztál már hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést, a teljesítményt, hozzáállást díjazzuk!
  • Új, modern munkakörnyezetet -Kiváló alapanyagokkal dolgozhatsz
  • Figyelmet, családias légkört

Fényképes önéletrajzodat elhozhatod személyesen az üzletbe, vagy üzenetben is elküldheted. Cím: Piac utca 30. - A Gambrinusz köz mellett

  • E-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefon: +36 30 905 8262

Feladatok

Elvárások

  • legyél elhivatott
  • pontos
  • megbízható

Előnyök

  • rendelkezel már tapasztalattal
  • gyakorlott vagy a témában

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • komoly fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott