Kocsirendező, vonali tolatásvezető állás Debrecen és környékén

DB Cargo Hungária Kft.

Nettó 230 000 Ft - 260 000 Ft / hónap
2019. 06. 07.

Keresünk vasúti képesítéssel rendelkező kocsirendezőket, vonali tolatásvezetőket megszakítás nélküli munkarendbe (beosztás hétfőtől-vasárnapig ) Debrecen környéki munkavégzésre!

Feladatok

  • Jármű kapcsolások elvégzése, vonatok összerakása (kocsiösszeállítás szerint) - a tolatás részére a helyszíni állítású váltó állítása a tolatásvezető rendelkezése szerint - tolatás közbeni jelzésadás, a tolatási terület ellenőrzése kocsirendezőként
  • Tolatási műveletek irányítása a vasúti utasítások alapján tolatásvezetőként

Elvárások

  • A munkakör betöltéshez, érvényes kocsirendezői (állomási tolatásvezető), vonali tolatásvezetői vasúti hatósági tanúsítvány és érvényes vasútegészségügyi határozat szükséges.

Előnyök

  • Debrecen, Debrecen-Tócóvölgy állomásimeret

Amit kínálunk

  • A próbaidő leteltét követően:
  •  kocsirendezőként nettó 230 ezer;
  •  tolatásvezetőként nettó 260 ezer fizetés érhető el (túlóra nélkül)!
  • A próbaidőt követően évi br 500 ezer cafeteria és 13. havi fizetés is jár minden  kollégának!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)