Marketing asszisztens munka Debrecenben

Kik vagyunk?

Egy olyan fogászati szoftver megalkotói, amellyel nem titkolt célunk, hogy új dimenziót nyissunk a fogászati iparban. Tervkészítő-, CRM-, diagnosztikai-, és beszédfelismerő rendszerünk egyedülálló a fogászati szoftverek piacán, amit szeretnénk globálisan elterjeszteni.2019-ben sikeres tőkebefektetést nyertünk el a Hiventures  Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt.-től.

Csatlakozz hozzánk, és legyél Te is sikereink részese!

Feladatok

  • Támogatja a marketingvezető napi munkáját
  • Social média felületek kezelésében való aktív részvétel
  • Marketinganyagok karbantartása, rendszerezése
  • Versenytársak figyelése, követése, elemzések készítése
  • Cég külső/belső megjelenések kialakításában való részvétel, online felületek kezelése
  • Feladataihoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, ügyintézés
  • PR- és szakmai rendezvények, kiállítások szervezésében való aktív részvétel
  • Egyéb, a munkaköréhez kapcsolódó tevékenység, amivel a felettese megbízza

Elvárások

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Önállóan-, és csapatban is képes legyen dolgozni
  • Legalább 1-2 év marketing területen szerzett tapasztalat mindenképpen szükséges
  • Kreativitás, maximalizmus, precizitás

Előnyök

  • Fogászati marketing területen szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok ismerete (Photoshop, Illustrator), weboldal szerkesztési ismeretek (Wordpress rendszer)
  • Nagy munkabírás

Amit kínálunk

  • Iroda Debrecen szívében
  • Kiemelkedő fizetés
  • Komoly szakmai és anyagi háttér
  • Részese lehetsz a világon is egyedülálló forradalmi megoldások fejlesztésében és terjesztésében,
  • Komoly tapasztalattal bíró mentorok, garantált szakmai fejlődés
  • Fiatal, szuper, mégis nagy tapasztalattal bíró csapat, ahol soha nem fogsz unatkozni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott