Villanyszerelő álláslehetőség Debrecenben

CÍVIS-BAU INVEST Kft.

2019. 05. 28.

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunkba villanyszerelőt keresünk azonnali kezdéssel, országos szinten versenyképes fizetéssel.

Feladatok

  • Ipari villanyszereléshez és géptelepítéshez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • villanyszerelői szakképesítés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • önmagára és környezetére igényes személyiség

Előnyök

  • villanyszerelési és/vagy villamosgépészeti területen szerzett (több éves) tapasztalat
  • targonca és emelőgép kezelői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • országos viszonylatban versenyképes garantált jövedelem
  • heti fix 40 órás munkavégzés
  • fizetett túlóra
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • lojalitás program keretében széles körű (tovább)képzési lehetőségek
  • teljesítmény alapú prémium és bónusz rendszer
  • pályakezdő villanyszerelőknek betanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános