Adminisztráció, irodai munka

Irodavezető állás debreceni székhelyű cégnél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
Fizetés: Bruttó 195000 - 0 / hónap
2019. 05. 16. 14:45

Debreceni székhelyű cég irodavezetőt keres azzonali kezdésel.

Jellentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra katintva.

Feladatok:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő küldemények kezelése
  • Dokumentumok, iktatása, egyéb
  • iratkezelés
  • Kimutatások készítése, nyilvántartások naprakész vezetése, szervezeten belüli
  • levelezések lebonyolítása
  • Szervezet működésével kapcsolatos ügyintézés, esetenként házon kívül is
  • Irodai beszerzések lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható számítógépes ismeret (Word, Excel)t
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozottság, talpraesettség
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Előnyök:

  • Irodai munkában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör és csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése