Állatorvosi asszisztens állás debreceni rendelőbe

Go-Vet Kft.
Debrecen
2019. 05. 07.

Debreceni állatorvosi rendelőbe keresünk állatorvosi asszisztens - munkakörbe rugalmas, lendületes munkatársat.

Elvárásaink:

  • min. érettségi végzettség,
  • pontos, precíz, vevőorientált viselkedés

Szakmai végzettség, ill. tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, referenciákkal, fizetési igény megadásával lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Vevői  kapcsolattartás, számítógépes nyilvántartó programok, számlázó programok, pénztárgép kezelése.
  • Állatok rögzítése vizsgálathoz, egyéb asszisztensi feladatok, a rendelő takarítása, fertőtlenítése.
  • Segédkezés a patikában.

Elvárások

  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Családias hangulatú állatorvosi rendelő.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános