Raktáros pozícióban álláslehetőség Debrecenben

Mindenki számára elérhető közelségbe szeretnénk hozni a nagyvilág legújabb, leghasznosabb és legérdekesebb kütyüit.

Vásárlóink visszajelzése alapján jó úton haladunk, hiszen rengeteg pozitív visszajelzést kapunk nap mint nap termékeinkkel kapcsolatban (is).

Hála munkatársaink munkájának és kitartásának, töretlenül, közösen fejlődünk!

Feladatok

Lássuk mivel is fogsz foglalkozni kicsit részletesebben:

  • A beszerzések folyamatos feldolgozása
  • Beérkezett áru feldolgozása, raktározása
  • Címkézési folyamatok (címke, használati útmutató, artisjus, stb…) lebonyolítása
  • Átszállítások előkészítése
  •  Személyes áru, beszerzések fuvarozása
  • Eltérések, hibák közlése
  • Beszerzéstől eltérő, egyéb feldolgozás alá eső termékek pontos vezetése, raktározása, feldolgozása
  • Raktár átláthatóságának és tisztaságának biztosítása

Elvárások

Amit tőled várunk:

  • Pontosság, precizitás
  • Legyél igényes a munkádra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alap szintű számítógépes ismeret
  • Csapatszellem

Előnyök

Ami előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

Nézzük mit kínálunk ezért cserébe:

  • Fiatalos, vidám légkör, melyet mi sem bizonyít jobban, mint hogy bekerültünk a Szerethető munkahelyek 100 legjobbjai közé 2018-ban
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, ahol rengeteg fejlődési lehetőséged van. Saját céges könyvtárunk van és képzésekre is járhatsz
  • Fix alapbér, plusz félévenkénti bónusz juttatás
  • Céges nyaralás, havonta csapatépítő bulik

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott