Gyros szakács állás debreceni étteremben

Zsoró Kft.
Debrecen
2019. 04. 23.

Debreceni étterem gyros szakács munkatársat keres!

Elsősorban fő és/vagy beugrós gyros szakácsok jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • A konyha teljes körű szakmai felügyelete, irányítása
  • Önállóan irányítja és szervezi a konyhai munkálatokat, meghatározza azok sorrendjét
  • Felügyeli és ellenőrzi az ételek elkészítését, a konyhai tevékenységeket
  • Irányítja, ellenőrzi a hozzá beosztott dolgozókat

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely
  • Nagyszerű csapat

További információ: 0620 984 1003

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos