Raktározás, logisztika

Gépjárművezető állás Debrecen és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2019. 04. 10. 09:42

A piacon sikeresen tevékenykedő vállalat, bővülő feladatainak ellátásra, debreceni telephelyére,

Gépjárművezető

munkakörbe várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Feladatok:

  • Saját gyártású termékek kiszállítása gyűjtőfuvarként, Magyarország területén

Elvárások:

  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Digitális tachográf kártya
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • Magyarország helyismerete
  • Nagy munkabírás
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Kihívás és fejlődési lehetőség

Előnyök:

  • A fémipari termékek mozgatásában szerzett jártasság
  • Debreceni, vagy Debrecenhez közeli lakhely
  • Nyerges szerelvény vezetésében való jártasság és gyakorlat

Munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet:

  • Mobil: +36 30 193 7001
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése