Debrecen közelében irodavezető munkatársat keresünk

Planateon Kft.
Debrecen
2019. 04. 04.

️IRODAVEZETŐ ÁLLÁSLEHETŐSÉG️

Debrecen közelében irodavezető munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • kommunikáció belföldi és külföldi partnerekkel
  • vállalati tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások kezelése
  • könyvelési anyag előkészítése, számlák rendszerezése és iktatása
  • dokumentációk (szerződések, teljesítési igazolások) előkészítése
  • vezetőségi asszisztencia
  • házi pénztár kezelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • magabiztos számítógépes ismeret
  • pénzügyi ismeretek
  • önálló, megbízható, precíz és pontos munkavégzés
  • középfokú angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • kis létszámú, barátságos hangulatú iroda
  • lehetőség önálló munkavégzésre, nagy fokú bizalom mellett
  • céges telefon, laptop

Jelentkezni kizárólag az önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattitnva!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános