Takarító állás Debrecenben megbízható, igényes munkavállalónak

Sweet-Line'98 Kft. keres önmagára és környezetére igényes, megbízható munkaerőt takarító pozíció betöltésére.

Feladatok

  • A raktár és irodahelyiségeknek a társaság tevékenységéhez igazodó tisztán tartása
  • Takarítási rend biztosítása
  • Az irodákban évente kettő (2), a raktárban évente egy (1) nagytakarítás megszervezése és lebonyolítása
  • Az irodákban a szemetes kosarak kiürítése, növények ápolása
  • A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása.
  • mosdók, mellékhelységek tisztán tartása, szemét összeszedése
  • A tisztítószereken feltüntetett használati utasításokat, használatuk alkalmával szigorúan be kell tartani

Elvárások

  • megbízhatóság, precizitás
  • jó terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • igényes, tiszta munkavégzés
  • megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • takarítógépek használatában szerzett tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános