Mezőgazdasági beállítottságú, agilis OKJ-s végzettségű fiatal munkatársakat keresünk Debrecenben

Agro-Roll-96 Kft.
Debrecen
Bruttó 240 000 Ft / hónap
2019. 03. 28.

Debreceni mezőgazdasági gép-, gépalkatrész kereskedelemmel és javítással foglalkozó cég, munkatársakat keres 25 év alatti szakképzettséggel vagy OKJ-s végzettséggel rendelkező fiatal, mezőgazdasági beállítottságú munkatárs személyében. Szakirányú végzettség nem feltétel.

Feladatok

  • Anyagmozgatási-, raktározási-, csomagolási feladatok elsajátítása. Gépszerelői ismeretek elsajátítása, az Önálló munkavégzés eléréséig!

Elvárások

  • Bármilyen OKJ-s szakképzés elegendő!
  • Megbízhatóság, lojalitás, dolgozni akarás, magabiztosság!
  • Önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség!

Előnyök

  • Mezőgazdasági gépszerelő végzettség!
  • Nagy munkabírás és jó problémamegoldó képesség!

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett fizetés!
  • Szakmai fejlődési lehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok