Debreceni optikai szaküzletünkbe eladót/ látszerész kollégát keresünk

Orbi Dent Kft.
Debrecen
2019. 03. 19.

Optikai üzletünkbe eladói munkakörbe 25 és 40 év közötti talpraesett, önálló munkavégzésre képes, önmagára és munkájára igényes női csapattársat keresünk!

Amennyiben  szívesen csatlakoznál hozzánk,és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el a fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Vásárlók teljes körű udvarias kiszolgálása
  • Páciensek vizsgálatra  való előkészítése
  • Az optika és rendelő tisztán tartása
  • Optikai ismeretek elsajátítása és használata

Elvárások

  • Kedves
  • Motivált
  • Empatikus
  • Kommunikatív
  • Rendezett megjelenésű
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkező
  • Emberekkel szívesen foglalkozó munkatárs

Előnyök

  • Látszerész végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szép környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott