Animátor és tereprendező kollégákat keresünk Debrecenbe

Cívis Automanager Kft.

Bruttó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 03. 19.

Keresünk fiatalokat, lányokat és fiúkat 25 éves korig Debrecenbe, a Kerekerdő élményparkba.

Animátor és játékvezető:

  • WR játékhoz,  paintball és airsoft játékhoz, akik gyerekkel és szüleikkel egyaránt barátságosan tudnak játszani, beszélgetni.

Fontos ha Jó kommunikációs késségekkel rendelkezel, illemtudó,  becsületes és őszinte vagy, aki tud szigorú és vicces is lenni, vezető vagy csapatvezetőnek is megfelelsz? Jelentkezzz!

A paintball és airsoft játék pálya kiépítés alatt, itt terep és játék elemek elhelyezésének fázisában vagyunk (veterán autok,pancélos,tank,repülő), ide leleményes és ötletes, fantáziában gazdag fiatalok jelentkezését várjuk, terepépítésre.

Előny:

  • ha tudsz egy idegen nyelvet, vagy akár többet
  • jogsival rendelkezel
  • jó ötleteid vannak és jó vagy taktikai játékokban

Ha felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz elvárásainknak kérünk fényképes önéletrajzot, küldhetsz emailt vagy hívj, hogy személyesen találkozhassunk.:

Feladatok

  • ügyfelekkel azaz szülőkkel gyerekeikkel kedvesen komunikálni a játékpályákat bemutatni szabályzatát megismertetni.

Elvárások

  • Beszédes,
  • jó komunikációs késséggel rendelkezőket várunk akik igényesek külsejükre és környezetükre.

Előnyök

  • jogosítvány, idegen nyelv, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • jó munkacsapat ahova vágyol munkába jönni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető