Csatlakozz hozzánk,ha érdekel a divat

PORTO GROUP Kft.
Debrecen
2019. 02. 25.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA:

  • szenvedélyed a divat
  • mosolygós és energikus személy vagy, aki szereti a csapatmunkát
  • többéves vezetői tapasztalattal rendelkezel a ruházati kereskedelem területén
  • tudsz statisztikákkal dolgozni és kitartóan valósítod meg a kitűzött értékesítési célokat
  • magasan fejlett szervező- és kommunikációs képességekkel rendelkezel.

Feladatok

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • az üzlet vezetése a cég szabványainak megfelelően,
  • a csapat irányítása, motiválása és fejlesztése,
  • értékesítési célok megvalósítása,
  • a vásárlóval való kapcsolatépítés és erősítés aktív kiszolgálás útján,
  • tanácsadás a vásárló egyéni stílusának kialakításában.

Amit kínálunk

  • érdekes és dinamikus munka egy harmonikus csapatban,
  • alkalmazás munkaszerződéssel egy stabil nemzetközi vállalatnál,
  • rugalmas munkaidő,
  • kedvező prémiumrendszer,
  • személyzeti kedvezmények.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános