Kereskedelmi asszisztens állás Debrecen belvárosba

Poráczki Ádám Egyéni vállalkozó
Debrecen
Bruttó 180 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 07. 29.

Debreceni üzletünkbe kereskedelmi asszisztenseket keresünk.

Nincs munkád vagy nem vagy elégedett a jelenlegi keresetteddel? Ha pályakezdőként szeretnél egy profi karrierbe kezdeni akkor ezt olvasd el!

Cégünk egy több mint 30 éves múltra visszatekintő nemzetközi konszern magyarországi leányvállalata, mely minőségi fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte, melyekhez a cég üzleteiben, valamint közvetlen értékesítés útján jutnak hozzá az ügyfeleink. Debreceni kirendeltségünk zökkenőmentes működtetése érdekében keresünk kereskedelmi asszisztenseket.

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon illetve személyesen,
  • Rendezvények szervezése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Szerződések előkészítése, készítése, rögzítése, Adminisztráció

Elvárások

Alapkövetelmény:

  • Középfokú végzettség és a jó kommunikációs készség.

Előnyök

  • Légy fiatalos, magabiztos, jó megjelenésű, jó csapatjátékos, megbízható, ügyfélorientált és akarj változtatni az eddigi életeden.

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi cégháttér,
  • rugalmas időbeosztás,
  • Fix+ jutalékos 13 havi jövedelem,
  • egyéb prémiumok,
  • ingyenes képzések,
  • gyors előre lépési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott