Angolul tudó ügyintéző munkatársat keresünk Debrecenben

Elsősorban csillámtetoválás szetteket gyártunk, amelyekkel a kisgyermekek is tudnak ragyogó mintákat festeni otthon.

A célunk, hogy a gyermekek arcára mosolyt varázsoljunk. Ha már láttál gyereket csillámtetkót kapni, akkor tudod, hogy miről beszélek. Ezt az élményt szeretnénk eljuttatni a világ összes gyermekéhez a Te segítségeddel.

Így szükségünk van Rád, mint külkereskedő munkatársra, aki az alábbi feladatokat ellátja. Neked menne? Akkor jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Telefonos kapcsolattartás meglévő magyarországi partnerekkel, szállítókkal
  • Termékismertető ajánlatok, levelek elkészítése, kiküldése
  • Szállításhoz szükséges okmányok előkészítése (megtanítjuk hogyan kell)
  • Telefonálás, az esetleges címek egyeztetése, csomagok változtatása miatt
  • Lehetséges külföldi partnerek felkutatása (már nekünk is van listánk, nem nulláról kell indulnod)
  • Új termékek ajánlása angol nyelven , telefonon és e-mailben
  • Adminisztrációs feladatok és dokumentációk naprakész, precíz vezetése, archiválása

Elvárások

  • Magabiztos tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás , írásban és szóban, hogy megtaláld a közös nyelvet a partnerekkel
  • Erős MS office (Word, Excel) ismeret, a könnyed dokumentáció miatt
  • Kiváló kommunikációs képesség, az eredményes munka elvégzése érdekében
  • Nem esik nehezedre a hideghívás , mert szeretsz új kapcsolatokat teremteni

Előnyök

  • Ha bármilyen  telefonos kapcsolattartó munkát végeztél, ahol napi szinten telefonáltál
  • Angol / német vagy más nyelv társalgás szintű ismerete és rendszeres használata
  • Külkereskedelemben, szállítmányozásban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Debrecen belvárosában egy kényelmes irodában várunk Téged, napi 8 órás munkaidőben.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott