Angol nyelvtanári állás Debrecenben

ZINAZÓRA Nyelvi Centrum Oktatási és Szolgáltató Kft.
Debrecen
Nettó 100.000 Ft - 160.000 Ft / hónap
2019. 02. 15.

Debrecen belvárosában lévő, 20 éve működő nyelviskolánkba keresünk angol nyelvtanári végzettségű oktatót hosszútávra, havi 80 órában.

Jelentkezéseket fényképes önélatrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2019.02.21-ig. Egyéni vállalkozóknál bérigény megjelöléssel.

(Oxford Nyelviskola)

Feladatok

  • Lakossági, céges csoportos oktatások és egyéni tanórák megtartása kezdő szinttől haladó szintig. (Csoportlétszám maximum 8 fő) 1 tanóra időtartama 45 perc

Elvárások

  • Angol nyelvtanári végzettség (diploma)
  • Jó kommunikációs készség, kiváló angol nyelvismeret
  •  Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Igény esetén havi óraszám növelése

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott