Lejárt hirdetés

Műszaki értékesítő kollégát keresünk Debrecen és környékén

Baktria Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke

2019. 09. 19. 16:19

Cégünk Debrecen vonzáskörzetében kiterjedt hálózattal rendelkező műszaki termékek értékesítésével foglalkozó vállalkozás.

Tervezett bővülésünkhöz keresünk új MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐT.

Cégünk Debrecen vonzáskörzetében kiterjedt hálózattal rendelkező műszaki termékek értékesítésével foglalkozó vállalkozás. Tervezett bővülésünkhöz keresünk új

Műszaki Értékesítőt kezdő munkakörbe

Főbb Feladatok:

Szerelés- és fémmegmunkáláshoz kapcsolódó termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére

Új ügyfélkapcsolatok felkutatása

Feladatok

  • Szerelés- és fémmegmunkáláshoz kapcsolódó termékek értékesítése ipari végfelhasználók részére
  • Új ügyfélkapcsolatok felkutatása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • A vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárások

  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kéziszerszámok, forgácsolás-, méréstechnikai ismeretek és termékismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kapcsolatteremtő készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Word és Excel erős felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Csak olyan műszaki képesítésű jelentkezők önéletrajzát várjuk, akik dolgoztak hasonló munkakörben.

Munkakezdés ideje: azonnal

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!