Debreceni telephelyre, gyártóüzembe fémipari munkást, szerkeszteni tudó bádogos kollégát keresünk

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége debreceni telephelyére, gyártóüzeme részére keres fémipari szakmunkás, szerkeszteni tudó bádogos kollégát.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • bádogos munkák szerkesztése, előkészítése
  • fémmegmunkálás
  • a gyártóüzemben dolgozó csapat és a termelési folyamatok támogatása
  • gépek irányítása, felügyelete
  • áruszállításban, rakodásban való közreműködés

Elvárások

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • fémipari iskolai végzetség (hiánya nem kizáró ok)
  • minimum egy éves fémipari munkában szerzett tapasztalat
  • Debrecen környéki lakhely

Képességek:

  • fémipari megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • gyártási folyamatok megértése, hatékony munkavégzés
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

Előnyt jelent:

  • gyártás területén szerzett egyéb tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos, hosszútávú munkahely
  • versenyképes bérezés, cafeteria, utazási hozzájárulás
  • jó csapatszellem, kellemes légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános