Debreceni telephelyre, gyártóüzembe fémipari munkást, szerkeszteni tudó bádogos kollégát keresünk

Isoglobe Hungary Kft.

Gépkezelő

2019. 03. 05.

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége debreceni telephelyére, gyártóüzeme részére keres fémipari szakmunkás, szerkeszteni tudó bádogos kollégát.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • bádogos munkák szerkesztése, előkészítése
  • fémmegmunkálás
  • a gyártóüzemben dolgozó csapat és a termelési folyamatok támogatása
  • gépek irányítása, felügyelete
  • áruszállításban, rakodásban való közreműködés

Elvárások

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • fémipari iskolai végzetség (hiánya nem kizáró ok)
  • minimum egy éves fémipari munkában szerzett tapasztalat
  • Debrecen környéki lakhely

Képességek:

  • fémipari megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • gyártási folyamatok megértése, hatékony munkavégzés
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

Előnyt jelent:

  • gyártás területén szerzett egyéb tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos, hosszútávú munkahely
  • versenyképes bérezés, cafeteria, utazási hozzájárulás
  • jó csapatszellem, kellemes légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!