Recepciós állás Debrecenben a G4 Fitness 2.0 teremben, 40 órás munkakörben

Munkavégzés helye: Debrecen
2019. 01. 17. 11:52

Recepciós állás 40 órás munkakörben a G4 Fitness 2.0 teremben!

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk vagy személyesen a Füredi út 27. Malompark II. épülete 2. emeletén lévő G4 Fitness 2.0 teremben.

Feladatok:

  • vendégek ki-be léptetése számítógépes program segítségével
  •  új vendégek körbevezetése, informálása
  • büfé termékek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • bérletek kinyomtatása, napijegyek értékesítése

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kedves, mosolygós, ápolt, kommunikatív személyiség
  • Nem dohányzó!

Előnyök:

  • Pénztárgép, kártyaleolvasó használatának ismerete, szakmai tapasztalat (előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • váltott műszakos, rugalmas beosztás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes edzőterem használat
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése