Mérnök, műszaki, villamossági

Épületüzemeltetési feladatok ellátására munkatársat keresünk a Debreceni Egyetemhez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 07. 04. 11:58

Debreceni telephelyű cég, debreceni munkavégzéssel, épületüzemeltetési feladatok ellátására keres munkavállalót, a Debreceni Egyetem területére (DE-ÉÉK).

Főbb feladatok

  • Épületüzemeltetési feladatok ellátása
  • Mérési adatok dokumentálása, értékelése
  • Karbantartási dokumentációk kezelése
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök, Villamosmérnöki, Létesítménymérnöki, Gépészmérnök felsőfokú végzettség, Építészmérnöki vagy Építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • Épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Precizitás

A műszakos munkarend mellett megoldható levelező szakos kurzusok-előadások látogatása, hallgatói jogviszony létesítése.

Ha felkeltette érdeklődését az állásajánlat, akkor küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a
thermocontkft@gmail.com e-mail címre!