0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Nemzeti dohánybolti eladó munka Debrecenben teljes munkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

TMG Tabak Bt.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Debrecen

Fizetés: Bruttó 180500 / Hónap

2018. 05. 14. 09:08

Debrecenben található Nemzeti Dohányboltba keresünk önmagára és munkájára igényes munkatársat teljes munkaidőben, két műszakos munkaidő beosztással.

Elvárások:

  • önállóság
  • precizitás
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép alapfokú használataga

Feladatok:

  • pénztárgép és számítógép használata
  • vevők kiszolgálása
  • áruátvétel
  • árufeltöltés
  • üzlet és környékének rendben tartása
  • fizetésen túl stabil megbízható munkavégzés esetén jutalom rendszer működik

Szakmai tapasztalat, dohánytermékek, online pénztárgép ismerete,- lottó terminál kezelői vizsga előnyt jelent!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehetséges:

  • nemzetidohanydebrecen@gmail.com