0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Debreceni újonnan nyílt street foodos hamburgerező üzletünkbe keresünk szakács kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Tőkés István Egyéni vállalkozó

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 05. 13. 20:22

Debreceni, újonnan nyílt street foodos hamburgerező üzletünkbe keresünk szakács pozícióra fiatal férfiak jelentkezést.

Munkakör:

  • Street Food szakács

Elvárás:

  • Területen szerzett tapasztalat előny de nem feltétel!
  • Nagy teherbírás, vendég orientált, kedves szemelyiség
  • Debreceni lakhely vagy hazajutás megoldása késő este
    Munkájára igényes ápolt rend és tisztaságra odafigyelő kollégát keresünk! (Látvány konyha)
  • Első sorban 18-25 éves kor közötti férfiak jelentkezését várjuk!

Előny:

  • Korábban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Havi 15 munkanap
  • Munkaruha
  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkahely

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő email címen lehet: info@szmoreburger.hu