0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Debrecenben pályázatíró asszisztens kollégát keresünk tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Régió Terv Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Debrecen

Fizetés: Bruttó 190000 - 300000 / Hónap

2018. 05. 07. 16:12

A debreceni Régió Terv Kft. munkatársát keresi pályázatíró asszisztens pozícióra.

Elvárások:

  • Minimum 1 éves tapasztalat Európai Uniós pályázatok terén;
  • Nyitott, talpraesett személyiség;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Gyors tanulás, nyitottság új ismeretekre;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Egyetemi végzettség;
  • Gazdasági ismeretek;
  • Nemzetközi projektekben való jártasság.

Feladatok:

  • Széchenyi 2020-as pályázatok (főleg GINOP) kezelése; Projektmenedzsment feladatok ellátása (beszámolók, elszámolások, hiánypótlások kezelése);
  • Projekt nyilvánossági feladatok ellátása;
  • Pályázatírásban való közreműködés;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a KSZ-szel;

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok;
  • fiatal csapat;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • versenyképes bérezés.

Jelentkezni a regioterv@regioterv.hu email címen lehet fényképes önéletrajz elküldésével.