Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Oktatásszervező állás Debrecenben, B kategóriás jogosítvánnyal,jó kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 04. 13. 16:39

A Probitas Plus Kft munkatársat keres Oktatásszervező munkakörbe!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a Probitas Plus Kft. által szervezett képzések adminisztratív támogatása
  • érdeklődőkkel való kapcsolatfelvétel telefonon, és elektronikus úton
  • folyamatos kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, oktatókkal
  • felnőttképzéshez kapcsolódó dokumentumok vezetése, illetve azok ellenőrzése
  • szakmai vizsgák szakszerű megszervezése és lebonyolításban való
    közreműködés
  • Facebook oldal kezelése
  • hirdetési anyagok elkészítése

Szakmai elvárások:

  • minimum érettségi végzettség
  • Felnőttképzési szakterületen szerzett tapasztalat
  • Az MS Office programok készségszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elkötelezettség a minőségi munka iránt
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kiváló adminisztratív készség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (andragógus, művelődésszervező, pedagógus)
  • OKJ-s képzések szervezésében és dokumentálásban szerzett tapasztalat
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezői készség
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés Debrecenben
  • Határozatlan idejű, napi 8 órás munkaviszony
  • Hosszú távú együttműködés
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • Fiatal, ambiciózus csapat

Jelentkezéseket csak e-mailben elküldött fényképes önéletrajz alapján áll módunkban elfogadni.

E-amil címünk: oktatas@probitas.hu