0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bolti eladókat keresünk hamarosan nyíló debreceni üzletünkbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

EL-TREND Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Debrecen

Fizetés: Bruttó 185000 - 195000 / Hónap

2018. 04. 11. 09:06

Bolti eladókat keresünk hamarosan nyíló debreceni üzletünkbe!

Cégünk telefonokat, konzolokat, videójátékokat és egyéb szórakoztató elektronikai termékeket értékesít. Hozzáértő munkatársakat keresünk az új üzletünkbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • pénztárgép kezelése
  • üzlethelység rendbentartása, árufeltöltés
  • raktári rend kialakítása, fenntartása
  • leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló, felelős munkavégzés (bár az üzletben mindig lesz legalább két eladó)
  • vevőközpontúság
  • termékismeret
  • jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés (előny, de nem kötelező)
  • idegen nyelvtudás (angol)
  • számítógépes ismeretek (webáruház árufeltöltéshez)

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • nálunk a játéktesztelés munka!
  • ingyen jegy minden évben a PlayIT-re
  • versenyképes fizetés

Kezdés: május vagy június, megegyezés szerint

Hely: Debrecen, belváros közepe

Elérhetőség: karrier@cenex.hu