0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Munkalehetőség konyhai kisegítő pozícióba Debrecenben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Eco Base Kft.

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 04. 09. 10:00

A debreceni Keszegsütő bővülő csapatába keressük új munkatársunkat

Várjuk jelentkezésedet, ha:
• rendelkezel vendéglátásban szerzett tapasztalattal és nem múltál el 25 éves
• képes vagy önálló munkavégzésre és bírod a terhelést
• pozitív személyiség vagy és lendületes

Amit mi biztosítunk neked:
• hosszú távú, bejelentett munkaviszony teljes munkaidőben
• versenyképes fizetés
• napi egyszeri étkezés kínálatunkból
• rugalmas munkaidő
• fiatal csapat

Feladataid a következők:

Konyhai munkatárs esetén
• alapanyagok feldolgozása, előkészítése
• ételek összeállítása, tálalása
• pultosok munkájának segítése
• mosogatógép kezelése
• környezeted tisztán tartása

Ha kedvet kaptál kötényünkbe bújni, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat a kívánt pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: keszegsuto.debrecen@gmail.com