0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Debrecenbe nyílászáró gyártó és beépítő munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Háló&Marco Kft

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 02. 20. 11:12

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÓ ÉS BEÉPÍTŐ!

Feladatok:

  • Műanyag és alumínium nyílászáró szerkezetek gyártása, beépítése

*Elvárások: *

  • Pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatban és önállóan is jó munkavégzési képesség
  • Jó fizikum és nagy teherbíró képesség

Előny:

  • Nyílászáró gyártás, beépítés területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki szakközépiskolai bizonyítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen, Szabolcs u. 25.

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek
  • Jó minőségű fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése

Jelentkezését várjuk: az info@halo-marco.hu e-mail címen.