Pénzügy, számvitel, kontrolling

Álláslehetőség pénzügyi-számviteli ügyintéző, könyvelő pozícióba Debrecenbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 02. 05. 11:32

Magyar tulajdonú cégcsoport. keres új kollégát debreceni székhelyű irodájába Pénzügyi-számviteli ügyintéző, könyvelő munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelése,
  • napi pénzügyi és számviteli munkában való aktív részvétel,
  • főkönyvi ellenőrzések elvégzése,
  • analitikák, kimutatások készítése,
  • számviteli és egyéb nyilvántartások vezetése,
  • negyedéves és éves zárások készítése,
  • tárgyieszköz-kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • adóbevallások, statisztikák készítése,
  • beszámolók készítése,
  • egyéb, a könyveléssel, adminisztrációval összefüggő feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • szakirányú középfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség (regisztrált)
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • MS Office (Word, Excel) ismerete
  • könyvelő programokban szerzett jártasság
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Könyvelő irodában v. számviteli területen szerzett tapasztalat, gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • stabil bejelentett munkahely egy nagy múltú cégcsoportnál
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • család-barát és kiszámítható munkaidő (8-17)
  • korrekt javadalmazás

Szükséges tapasztalat:

  • néhány éves önálló könyvelési munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen, István út

Jelentkezés: A fényképes önéletrajzokat az ingrt@freemail.hu címre kérnénk elküldeni bérigény megjelölésével 2018. február 15-ig.