Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

PPC manager munkakörbe kollégát keresünk Debrecenben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

eBusiness Experts Kft.

Informatika, telekommunikáció

Munkavégzés helye: Debrecen

Fizetés: Bruttó 250000 - 300000 / Hónap

2018. 02. 03. 10:17

PPC manager

RÁD VÁRUNK, HA PPC SZAKMAI ISMERETEKKEL RENDELKEZEL AZAZ:

  • önállóan tudsz kezelni Google AdWords és Facebook hirdetési kampányokat,
  • vannak ötleteid és elképezléseid a PPC stratégia kialakításáról, a kampány optimalizációról
  • dolgoztál már együtt ügyféllel, és tudod, hogyan lehet a nyelvére lefordítani mit-miért kell tenni
  • tisztában vagy az adatok jelentésével, és ezt képes vagy prezentálni úgy, hogy az ügyfél a legboldogabb legyen
  • szeretnél fejlődni, ezért saját tudásvágyadtól hajtva követed az aktuális trendeket

SZERETNÉNK, HA LENNE

  • legalább 1év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • erős angol nyelvtudásod
  • Google vizsgáid: Adwords, Analytics
  • Gmail Ads gyakorlatod
  • FB hirdetés management tudásod
  • analitikus illetve stratégiai gondolkodásod

SZÍVESEN DOLGOZOL MAJD NÁLUNK, HA FONTOS NEKED:

  • az inspiráló munkakörnyezet
  • az önálló munkavégzés
  • az innovatív ötletekre való nyitottság
  • a szakmai támogatás
  • a fejlődési lehetőség, amire egy fiatal cégnél számtalan lehetőség adódik
    és a könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Önéletrajzodat + motivációs leveled kérlek küld el az info@ebex.hu -ra.