Építőipar, építészet

Álláslehetőség előkészítő / projekt vezető pozícióban Debrecenben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2018. 01. 09. 08:49

A Kabinet FM Kft. felvételt hirdet

ELŐKÉSZÍTŐ és PROJEKT VEZETŐ

munkakörbe, debreceni telephellyel, debreceni munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • Költségvetések készítése, árajánlatok kiküldése,
  • Projekt munkálatok folyamatos irányítása, ellenőrzése (anyagok megrendelése, szerelők koordinálása, megrendelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás),
  • Kivitelezés minőségének, technológiai követelményeknek az el-lenőrzése,
  • Projekt határidők betartása, munkák elfogadtatása megrendelővel,
  • Projekt munkák átadása megrendelő részére,
  • Alvállalkozói, vállalkozói szerződések előkészítésében való közreműködés, alvállalkozók versenyeztetése.

Elvárások:

  • Középfokú, vagy felsőfokú villamos végzettség,
  • Költségvetés készítésben, projekt vezetésben szerzett gyakorlat,
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés,
  • Számítógépes ismeret,
  • Gépjármű vezetői engedély (B).

Jelentkezni: a pozíció megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajz elküldésével az info@kabinet-fm.hu e-mail címen lehetséges.