Építőipar, építészet

Debrecenben építész munkatársat keresünk műszaki előkészítő munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 01. 05. 10:57

Debreceni építőipari cég Építész munkatársat keres Műszaki Előkészítő munkakörbe.

FELADATOK:

  • Műszaki előkészítési feladatok végzése
  • Műszaki tartalmak, kiírások, tervlapok átnézése, értelmezése
  • Tervdokumentáció feldolgozása, felülvizsgálata
  • műszaki elemzés
  • mennyiségi számítások készítése
  • költségvetési kiírás készítése
  • árazás
  • alvállalkozói és szállítói ajánlatok bekérése és értékelése
  • Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása
  • Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk, anyagszállítás koordinálása, anyagelszámolások készítése
  • A helyszíni építésvezető irányítása, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, anyagbeszállítókkal
  • Műszaki és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása
  • E-építési napló vezetése
  • Logisztikai feladatok irodai kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Építészmérnök, építész üzemmérnök végzettség
  • CAD program (ARCHICAD) ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség
  • Határozott, dinamikus fellépés
  • Kimagasló szervező készség
  • Felelősségvállalás, rugalmasság, következetesség

ELŐNYT JELENT:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • Kivitelezésben jártasság

AMIT AJÁNLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megfelelő szakmai környezet
  • Stabil, korrekt háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szakmai színvonalú projektek
  • Dinamikusan fejlődő céges környezet, ügyfélkör

Önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel az authentakft@gmail.com e-mail címre várjuk!